Vánoční jarmark

20. 12. 2022

Vánoce v naší škole i školce začaly již tradičním Vánočním jarmarkem v ADP. Děti připravily velké množství výrobků, které si poté samy na jarmarku prodávaly. Za vydělané peníze si mohly vybrat společné hry, hračky a hlavolamy, z čehož měly samozřejmě velkou radost.

Klub rodičů vyráběl a prodával nádherné a velice chutné perníčky, se kterými měl opravdu úspěch. Rodiče se sešli o víkendu a vytvořili ve školní Badatelně krásnou předvánoční atmosféru. Jsme rádi, že rodiče škole takto pomáhají a za to Klubu rodičů velmi děkujeme.

Na jarmarku nechybělo rozsvícení stromečku a zpěv koled. Takto začal první advent v Žimrovicích. My se těšíme na další spolupráci s ADP, který poskytuje zázemí pro tuto úspěšnou akci.

Vánoční jarmark