20. 12. 2022

Ve středu 7. prosince žimrovickou školu již tradičně poctil svou návštěvou svatý Mikuláš se svými pomocníky.

Počasí tomuto setkání přálo a vše se mohlo uskutečnit na prostranství za školou. Paní učitelky s dětmi připravily stromeček, u kterého se se svým vystoupením vystřídali žáci školy i školky s pásmem básniček a písniček. Společně se všemi přítomnými ve velikém kotlíku uvařili Vánoce.

Nakonec si všichni zazpívali koledy, Mikuláš obdaroval děti balíčkem plným dobrot a celé setkání bylo zakončeno společným fotografováním.

Po celou dobu byl podáván teplý nápoj, který připravily maminky z Klubu rodičů. Moc děkujeme za pomoc při organizaci mikulášské nadílky. Rovněž velice děkujeme Šromovým dětem, které každoročně s touto akcí pomáhají.

Mikuláš