Nová třída MŠ

5. 9. 2022

Nová třída předškolních dětí v budově ZŠ Žimrovice

Tak nám začal nový školní rok 2022/2023 a my jsme vstoupili do úplně nové etapy života. Velká škola, nové paní učitelky a dokonce i noví kamarádi. V budově základní školy v Žimrovicích se zřídila nová třída k předškolnímu vzdělávání pro 15 předškolních dětí. Třída se jmenuje ČÁPATA.

Obavy, jak se vše vzájemně propojí, byly naštěstí naprosto zbytečné. Paní učitelky připravily dětem podnětnou třídu, spoustu hraček a nových pomůcek, takže úsměvy na tváři dětí byly zajištěny. Nejen, že se dětem v nové třídě líbí, ale jelikož jsou na půdě základní školy, vídají se i se svými staršími kamarády. Vztahy se vzájemně prohlubují a strach z něčeho neznámého je pryč. V prostorách školy se děti potkávají i s budoucími pedagogy, takže přechod do 1. třídy pro ně bude naprosto přirozený.

Základní škola a mateřská škola vzájemně spolupracují a připravují společné akce. Děti se do mateřské školy těší a to je nejdůležitější.

Spokojené děti, spokojení rodiče a spokojené paní učitelky.

předškoláci