Odhlášené obědy

altV pondělí 18.6. a pátek 29.6. nám školní jídelna nedodá obědy.
Prosíme rodiče, aby dětem dali větší svačinky, děti si mohou přinést i špekáček, který si opečou po vyučování v družince.

Nové telefonní číslo

Vážení rodiče,
od pondělí 18.6.2018 škola bude kromě stávajícího telefonního kontaktu 739 302 036 (ředitel školy) používat další telefonní číslo

alt770 160 354

Pro vyřízení Vašich požadavků můžete využít obou telefonních kontaktů

Školní výlet do Karlovic

altVe dnech od 28. do 30. května 2018 celá naše škola absolvovala školní výlet do Karlovic, kde jsme v Penzionu IRIS prožili moc krásné dny.
V pondělí 28.5. nás autobus ještě dovezl do Údolí ztracených štol, kde jsme obhlédli Zlatorudné mlýny, zkusili si vytěžit něco málo zlata a děti utratily nějaké své zlaťáky za suvenýry. Také jsme navštívili Rejvíz a proslulé Velké mechové jezírko, okukovali jsme suchopýry i borovice blatky a zase utráceli za suvenýry. Večer jsme si zahráli v areálu penzionu několik her a užívali si dny volna.
V úterý 29.5. jsme ovládli prostor v okolních lesích kolem Karlovic. Hráli jsme spoustu her ve skupinách a odpoledne jsme málem dobyli již dobytý hrad. Kdyby nebyla bouřka a nezačalo pršet, určitě by se nám to povedlo. Večer jsme na plácku kolem penzionu hráli hry (i na fotbal přišlo), vrchol patřil společnému ohni.
Poslední den 30.5. jsme po sbalení všech věcí a úklidu pokojů zašli do muzea Kosárna, kde se podařilo většině účastníků utratit poslední peníze za suvenýry. Po obědě jsme navštívili rozhledny na Cvilíně a v Úvalně. Obě sice byly zavřené, ale stáli jsme u nich a to se také počítá.
Krásný výlet nám spolufinancol Klub rodičů (platba autobusové dopravy). Vzpomínky jsme zachytili do pár fotografií, které naleznete v galerii.

Úspěch v krajském kole Opavského skřivánka

Nemůžeme se nepodělit o úspěch Michala Grody z 2. ročníku, který 4.května v krajském kole Opavského skřivánka obsadil ve své kategorii nádherné 2. místo.Gratulujeme Míšo.

foto pochází ze stránek SVČ Opava

Více článků...