Chystáme sběr papíru

Ve spolupráci s firmou Smurfit Kappa Morava Paper chystáme opět sběr papíru. V úterý 8. října od 13.00 hod. započne tradiční sběr papíru, který můžete přivážet do školy. Papír budeme vážit do 16.00 hod. Mějte jej dobře převázaný nebo vložený do krabic. Knihy musí mít odstraněný obal. Jestliže budete mít větší množství papíru (více než tunu), nahlaste tuto skutečnost řediteli, domluvíme vjezd do papíren. V tuto chvíli ještě nevíme výkupní cenu.

Šromovy děti uklízely Žimrovice

V sobotu 21.9. jsme byli přizváni na krásnou akci, kterou pořádali bývali žáci naší školy. Nazvali ji Šromovy děti uklízejí Žimrovice. Více než název nás potěšil cíl setkání - úklid obce a jejího blízkého okolí. Děkujeme za pozvání a voláme "Jen houšť, jen houšť."

D.+A. Šromovi

Zpráva z lodiček

V pátek 20.9. jsme vyrazili linkovým autobusem do Dubové, kde v chladivém počasí jsme prolezli zákoutími hradu Vikštejna. Už víme, kde byly konírny, kde se pekl chléb, kde se hodovalo. Po prohlídce zříceniny jsme sešli do Podhradí a následně jsme se vydali do kempu. Protože sluníčko začalo prohřívat naše ztuhlé údy, nakonec téměř všechny děti nastoupily do objednaných kánoí a vydaly se na nebezpečné vody dravé Moravice. Nikdo se necvakl, náhradní ponožky se neupotřebily. Hranolky s kuřecím řízkem utišily hlad. Vše nám zafinancoval Klub rodičů ZŠ Žimrovice a my za to velmi děkujeme.
Foto z pěkné akce naleznete ve fotogalerii.

Pozvánka na Úklid Žimrovic

Vážení a milí,
bývalí žáci školy se rozhodli uspořádat již II. ročník úklidové akce, kterou nazvali Šromovy děti uklízejí Žimrovice. Nepopírám, že mě těší jejich odkaz na mou osobu, ale ještě větší radost mi dělá to, že se snaží udělat něco dobrého pro životní prostředí. Jestli máte čas, chuť a ochotu udělat něco užitečného, jste srdečně zváni tuto sobotu 21.9.2019 ve 14.00 hod. před školu, kde akce propukne. Stačí si vzít pracovní oblečení a rukavice.
Na společné setkání se těší
David Šrom, ředitel

V pátek 20.9. jedeme na lodičky

V pátek 20.9.2019 pojedeme všichni na výlet do Autokempu Podhradí, kde máme kromě dobrého obědu objednané také kanoe. Zájemci se budou moci svést a užít si trochu vodáckého dobrodružství (cákání pádlem, přetočení do vody - "cvaknutí", volání AHOJ na suchozemce ...).
Jedeme linkovým autobusem.
Sraz u zastávky Žimrovice, restaurace: 6.55 hod.
Příjezd do Žimrovic: 13.15 hod.

S sebou: teplé oblečení, sportovní boty, pláštěnku, svačinu a pití, šátek

Obědvat budou děti v kempu, jídlo hradíme z prostředků Klubu rodičů ZŠ Žimrovice Družina po návratu má běžný provoz.

Více článků...