Akce v měsíci říjen 2018

• 1.10.    Vystoupení žáků 3. a 4. ročníku v ADP Žimrovice v rámci Mezinárodního dne seniorů, 14.00 hod.
  • 3.10.    Schůzka k nákupu tabletů v rámci Šablon II., od 13.00 hod. ve škole
  • 3.10.    Sběr papíru, od 13.00-16.00 hod.
  • 4.10.    Hudební vystoupení, budova ZŠ, od 9.00 hod.
  • 5.10.    Akce Mas Opavsko – Učíme se v zahradě, podle zájmu účastníku na školní zahradě ZŠ
  • 10.10.  Ranní probuzení - setkání dětí a zaměstnanců školy pod černým čápem
  • 25.10.  Slavnostní otevření nových učeben, oslavy 100. výročí republiky, od 15.00 hod.

Výlet do Filipovic

altMilé děti, vážení rodiče,
v úterý 25.9.2018 pojedeme s dětmi na výlet do Filipovic, sejdeme k Moravici a vracet se do Žimrovic budeme pod Papírenským náhonem. Děti mají tento den odhlášené obědy (v Žimrovicích nejde elektřina).
Děti z Domoradovic mohou nasednout na linkový autobus ve své obci.

Sraz ve škole: v 7.40 hod. (linkový autobus jede v 8.06 hod.)
S sebou: svačinu a pití na celý den, po cestě budeme opékat, děti si mohou vzít špekáčky teplé oblečení, pláštěnku, pevnou a pohodlnou obuv, 10 Kč na autobus
Předpokládaný návrat: mezi 13.00-14.00 hod.

Školní družina bude mít po návratu do školy běžný provoz.

Chystáme se na sběr papíru

altVe spolupráci s firmou Smurfit Kappa Morava Paper chystáme opět sběr papíru. Ve středu 3. října od 13.00 hod. započne tradiční sběr papíru, který můžete přivážet do školy. Papír budeme vážit do 16.00 hod. Mějte jej dobře převázaný nebo vložený do krabic. Knihy musí mít odstraněný obal. Jestliže budete mít větší množství papíru (více než tunu), nahlaste tuto skutečnost řediteli, domluvíme vjezd do papíren. V tuto chvíli ještě nevíme výkupní cenu.

Pozvánka na informativní třídní schůzky

altVážení rodiče,
v úterý 18.9.2018 Vás zveme na informativní třídní schůzky, které proběhnou od 15.30 hod. ve spodní učebně školy. V rámci nich dostanete informace k letošnímu školnímu roku, dozvíte se o připravovaných akcích, chystaných školních kroužcích atd.
   Zároveň proběhnou doplňovací volby do výkonného výboru Klubu rodičů ZŠ Žimrovice. Do výkonného výboru rádi uvítáme minimálně 2 nové členy. Těšíme se na setkání!
                                           David Šrom

Více článků...