Bavíme se společně

22. 12. 2022

V letošním školním roce máme v naší mateřské škole rekordní počet předškolních dětí. Třída předškoláků si již pomaličku zvyká na školní prostředí a vzájemně se se školáky navštěvují.

Před vánočními svátky dětem přišla pozvánka na malé vystoupení, které si pro ně připravili žáci ze školy. Děti si nacvičily Vánoční příběh, který menším dětem přiblížil putování do Betléma. Nechyběli pastýři, andělé a na závěr také právě narozený Ježíšek. Nebyla nouze o nečekané a úsměvné momenty, které tato vystoupení často provázejí. Věříme však, že i přesto se mladším dětem představení líbilo a navodilo pravou vánoční atmosféru.

Po vystoupení se předvedly i děti z mateřské školy. Přednesly několik básniček a říkadel s vánoční tematikou. Na závěr si děti společně zazpívaly koledy u stromečku a popřály hezké Vánoce.

Bavíme se společně