Projektový den

20. 12. 2022

V listopadu jsme pozvali děti druhého ročníku ZŠ Hradec nad Moravicí na projektový den v naší škole. Cílem bylo navázání spolupráce mezi školami a vzájemné učení se novým dovednostem a vědomostem.

Druháci přijeli autobusem. Nejprve si prošli školu. Navštívili i naše předškoláky, kde zrovna probíhala výuka o lidském těle, takže přišli rovnou do ordinace lékaře a jeho sestry.

Poté se odebrali spolu s žáky vyššího ročníku do naší Badatelny. Tam na ně čekal dvojí program. V dílně se naučili pracovat se dřevem a vyrobili si zvířátkové magnetky. V učebně Badatelny se dověděli něco nového o naší Zemi a vyzkoušeli si pokus chrlení sopečné lávy. Také si zkusili práci s elektrickým obvodem a vodivým těstem, které si mohou sami doma vytvořit.

Věříme, že děti u nás výuka bavila a odnesly si nové zážitky a zkušenosti.

Projektový den