Pracovní prázdniny v ZŠ

5. 9. 2022

V některých školách jsou děti rády, že jsou prázdniny, ale u nás chodí děti do školy i v červenci a srpnu, a ještě k tomu dobrovolně a s chutí. Jelikož se k nám do budovy stěhovala třída předškolních dětí MŠ, bylo potřeba vše připravit právě o prázdninách. K tomu všemu ještě údržba naší krásné nové zahrady a je o práci postaráno.

Moc děkujeme všem dětem i rodičům za to, že věnovali svůj volný čas škole. Většinou i v úmorných vedrech docházeli stěhovat nábytek, knihy a také se starali o zahradu a záhony, které vyžadují neustálou péči a úpravu.

Poděkování patří také Klubu rodičů, který dětem zajistil nanuky. První školní den byly děti ještě odměněny malou hračkou.

Jsme velmi rádi, že se nám daří spolupráce s dětmi i jejich rodiči, což je na málotřídní vesnické škole opravdu důležité.

prázdniny na zahradě