Ve školní kuchyni

18. 7. 2022

Ve čtvrtek 23. června jsme se vydali pěšky ze Žimrovic do Mateřské školy v Hradci nad Moravicí. Byli jsme pozvaní na prohlídku školní kuchyně. Cestou jsme se stihli zastavit na zmrzlině a pohrát si na dětském hřišti. Ke školce jsme dorazili trochu dřív, tak jsme si mohli pohrát i na zahradě.

V 11 hodin jsme měli připravený oběd ve třídě medvědů. Potom nás paní vedoucí Jana Křížová provedla kuchyní. Ukázala nám místo pro uskladnění termosů na převážení jídla, kuchyň (moc to tu vonělo připravovaným moučníkem) a sklady. Někteří z nás mohli pomoci s vybalováním mouky a brambor, někteří pomáhali v kanceláři.

V závěru naší návštěvy každý dostal malý džusík a ovocnou tyčinku a na ochutnání rohlík s medovým máslem. Moc děkujeme za pozvání, za dobrotky a za milé setkání!

kuchyně