Maškarní karneval

2. 4. 2022

Na počátku února se v naší škole uskutečnil maškarní karneval. Již ráno se děti sešly v maskách, ve kterých probíhala i dopolední výuka. Ta byla tematicky orientována, děti procvičovaly učivo pomocí pracovních listů s maškarní tematikou a také si vyráběly různé škrabošky a doplňky ke svým maskám.

Po obědě probíhal program ve školní družině, kterou paní vychovatelka krásně vyzdobila. Družina se tak proměnila ve veselé místo plné balónků, girland a rozmanitých ozdob. Pro děti byly nachystány různorodé hry, soutěže, tanečky, některé tradiční a jiné zase naprosto neznámé.

Děti si celý den náramně užily a už se těší na další akce.

maškarní

Maškarní ples v MŠ

Již tradičně se v měsíci únoru konal maškarní ples také ve školce. Děti si připravily krásné masky, které po úvodní promenádě všem představily. Započalo karnevalové veselí plné soutěží a tancování. Nechyběla ani bohatá tombola, za kterou všem rodičům moc děkujeme.

maškarní ples MŠ

Prohlédnout galerii: