Květnové pozdravy z MŠ

6. 5. 2020

Milé děti,
tak už tady máme nový měsíc,kdy všechno co může, kvete- tedy KVĚTEN.
A už se to zase chystá!!! Co že se to vlastně děje?
Maminky přece už tuto neděli mají svátek. Maminka- to je ta nejúžasnější bytost na celém světě. Vždycky nám se vším pomůže, když si zrovna nevíme rady, pohladí, obejme a umí tak krásně vyprávět a číst pohádky. Někdy ale bývá smutná. To když ji malinko zlobíme, neuklízíme po sobě hračky a třeba se nechceme oblékat. Nejkrásnější je ale veselá, usměvavá maminka!!
Děti, buďte na své maminky moc hodné a připravte pro ně v tuto neděli hezký sváteční den. Kdo to dokáže, může namalovat pěkný obrázek, srdíčko, květinku. No a kdo ne, stačí, když dá mamince tu nejsladší pusu na světě. Užijte si to spolu a brzy naviděnou ve školce!
Budeme si o tom spolu vyprávět, moc se na Vás těšíme!!
Paní učitelka. Renáta, Eva a paní Mařenka.

P.S.Zase posílám pár tipů pro ,,dlouhé chvilky“
(spojujte plastelínou, zazpívejte si spolu, běžte na výlet do přírody)