Otevření ZŠ a MŠ

6. 5. 2020

Vážení rodiče,
blíží se doba, kdy se budete rozhodovat, zdali Vaše děti nastoupí zpátky do školy. Jak jsem již několikrát zde psal, my jsme připraveni a moc se těšíme na setkání, přestože vše bude probíhat v omezeném režimu.

Základní škola otevře své „brány“ 25.5. Přiložené Pokyny vycházejí z Metodiky, kterou o víkendu zaslalo MŠMT ČR. Dokument vychází ze současné situace a určitě se v průběhu času bude ještě upravovat.

Mateřská škola pravděpodobně otevře ve stejnou dobu, jako školy základní. Rozhoduje o tom zřizovatel školy Město Hradec nad Moravicí. Rada města proběhne 18.5. Protože se blíží počátek renovace naší mateřinky, jednáme o možném otevření jednoho oddělení v prostorách MŠ Hradec nad Moravicí, kde by se o děti staraly naše paní učitelky. Prosím ještě o trpělivost, čekám na souhlas zřizovatele. Podrobnější Pokyny zveřejním po konečném rozhodnutí.

Přeji všem mnoho sil, pevné zdraví a pěkné následující dny!
David Šrom, ředitel