Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Už to začíná

Ve čtvrtek 22.3. a následující den jsme vyklidili celou hospodářskou budovu školy. Některé věci jsme přemístili do školy, část věcí se vyvezla dvěma kontejnery na skládku. Budova je připravena na velkou rekonstrukci, která se započne hned po velikonočním pondělku.
Děkuji kromě zaměstnanců školy i pánům Fr.Sedláčkovi a Vl.Víchovi, dále pak i zaměstnancům TS Hradec nad Moravicí za velkou pomoc při stěhování.

alt

Jarní výstava je za námi

  alt Ve dnech od 16. do 18. března byla pro veřejnost přichystána výstava prací dětí žimrovické malotřídky, kterou obohatily i výrobky Klubu seniorů ze Žimrovic a krásně zdobená vajíčka paní Hany Víchové. Po všechny dny trvání výstavy byl pro návštěvníky přichystaný bohatý program, který finančně podpořilo Město Hradec nad Moravicí.

Celý článek...

Informace pro školáky a rodiče

altMilé děti, vážení rodiče,
v pátek 16.3. bude v budově školy nainstalována Jarní výstava, která propukne v 16.00 hod. Z tohoto důvodu  kromě nácviku pásma budou děti dopoledne mít turnaj v ADP Žimrovice. Tento den se ruší provoz školní družiny, prosíme o vyzvednutí dětí do 13. hodiny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vzájemné setkání na Jarní výstavě.

David Šrom, ředitel

Ples při svíčkách je za námi

altZ pátku 16.2. na sobotu proběhl v KD Domoradovice tradiční Ples při svíčkách, který organizoval  Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Za krásnou akcí, kterou navštívilo více než 120 lidí, stojí práce a úsilí členů výborů klubu v čele s předsedou Markem Štecem, jejich rodinných příslušníků a dalších ochotných příznivců naší školy.
Srdečně děkujeme za čas i úsilí, které všichni organizátoři do akce vložili, děkujeme sponzorům i rodičům za dary do bohaté tomboly!
Několik momentek z akce naleznete ve fotogalerii.

Ples při svíčkách byl finančně podpořen z individuální dotace Města Hradec nad Moravicí.

Reportáž Českého rozhlasu

altReportáž z návštěvy pana redaktora Martina Knitla během přespávání ve škole ze dne 31.1.2018 naleznete v sekci Naše úspěchy.

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí