Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Pozvánka na zahájení školního roku

altKluci a holky, vážení rodiče,
nechci strašit, ale prázdniny se blíží ke svému závěru. Proto Vás srdečně zvu za všechny zaměstnance školy dne 4. září k slavnostnímu zahájení školního roku 2017/2018, které proběhne od 8.00 hod. na školní zahradě.
V přiloženém školním časopise se dozvíte možná některé důležité informace k počátku školního roku.

Za všechny David Šrom, ředitel


Poslední zvonění

altA už je to tady. Závěr školního roku a loučení s kluky a děvčaty ze 4. ročníku, kteří nám odcházejí do jiných škol. Špalír vytvořený ostatními spolužáky vytváří slavobránu, kterou jednotlivé děti procházejí se zvonečkem v ruce. Nejdřív David G., Viki, Matyáš, Vojta, Filip a vláček ukončuje Anetka.
Po této krátké tradici se přemístíme do amfiteátru a za přítomnosti pana starosty Josefa Víchy, tatínků, maminek, přátel školy hodnotíme právě ukončený školní rok. Jaký byl? Však si stačí rozkliknout všechny příspěvky na našem webu. Byl bohatý na pěkné akce, na projekty, na učení,...
Děkujeme Vám všem, kteří jste stáli při nás, podporovali jste nás, pomáhali nám.
Za kolektiv pracovníků školy a školky hezké léto přeje
                                                    David Šrom, ředitel

PS: Krom školních fotek naleznete v galerii i fotografie pořízené panem Jiřím Hajdukem.

Výlet na Podhradí

altV úterý 27. června se uskutečnil (dobře) plánovaný výlet do kempu Podhradí. Dobře plánovaný výlet se pozná podle toho, že skupina, která vyjede na kolech, má sebou alespoň 3 sady na lepení kol. A my jsme přesně 3 sady měli. Ale pojďme na to pěkně od začátku.
Ráno se naše školní osazenstvo rozdělilo na dvě skupiny. Starší kluci a holky nasedli na kola a vedeni ředitelem školy a pohánění paní vychovatelkou vyjeli přes oboru, Anninu dolinu k Podhradí. Mladší děti a "nekoláci" vyjeli autobusem s paní učitelkou Šromovou a paní Janou tamtéž. Přestože koláci měli skoro hodinu a půl náskok, do kempu dorazili současně.
V kempu jsme si užili lodiček, kolotočů, písku, sluníčka a hranolek s řízkem. Všechno pěkné jednou končí a tradá domů. Busáci se vydali na bus, koláci se chtěli vydat na cestu na kolech.

Celý článek...

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí