Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vánoční turnaj ve florbalu

Vítězný tým21. prosince proběhl v tělocvičně ADP Žimrovice turnaj ve florbalu. Čtyři družstva tvořily školní děti, do kterých se vmísili učitelé. Bylo vidět, že mnozí už mají zkušenosti z kroužku florbalu, který vede paní Mišíčková. Mnozí opravdu "váleli", někteří se váleli, ale všichni se snažili. Na fotografii je vítězný tým, nejlepším střelcem se stal Ondra, nejlepším brankářem byl vyhlášen Dalibor. Vítězům gratulujeme, poraženým vzdáváme čest. Fotografie z turnaje naleznete v odkaze fotogalerie.

Přání zaměstnanců školy

Přejeme všem malým, velkým, příznivcům a přátelům naší školy klidný a pohodový rok 2012 .
Zaměstnanci školy

Poděkování za vystoupení dětí

Ve čtvrtek 8.12. a následně v úterý 13.12. vystoupily naše děti s pásmem Od svatého Ondřeje po Tři krále před seniory ze Žimrovic a v domově důchodců v Nové Belarii. Pásmo složené ze Slezských koled, zvyků a tradic se líbilo, děti mimo jiné zpívaly i anglickou koledu a Barunka z 2. ročníku přidala bezchybně zahranou klavírní skladbu.
Všem dětem děkujeme za výbornou prezentaci naší školy a za radost, kterou svým vystoupením přinesly starší generaci ve svém okolí.

Program pro předvánoční týden

SvíčkyV posledním týdnu před Vánocemi čekají naše děti některé již tradiční akce.
Ve středu 21.12. půjdeme s dětmi v 10,00 hodin do tělocvičny, kde proběhne turnaj ve florbale. Čeká nás hodně zábavy, pěkné sportovní zážitky a pro vítěze turnaje i drobné ceny.
Ve čtvrtek 22.12. půjdeme ráno s dětmi do lesa, abychom nastrojili zvířátkům vánoční stromeček plný zeleninových pamlsků. Dobře se všichni oblečte, mějte pevné a teplé boty, čepice a rukavice. Po návratu do školy proběhne ve školní družině tradiční vánoční besídka.

2. vánoční jarmark v Žimrovicích

Jarmark9. prosince proběhl na návsi obce Žimrovice v pořadí již 2. vánoční jarmark, na jehož uskutečnění se podílela právě naše škola. Myslím si, že myšlenku propojit obyvatele obce v uspěchané adventní době se podařilo naplnit.

Celý článek...

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí