Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Přání zaměstnanců školy

Přejeme všem malým, velkým, příznivcům a přátelům naší školy klidný a pohodový rok 2012 .
Zaměstnanci školy

Poděkování za vystoupení dětí

Ve čtvrtek 8.12. a následně v úterý 13.12. vystoupily naše děti s pásmem Od svatého Ondřeje po Tři krále před seniory ze Žimrovic a v domově důchodců v Nové Belarii. Pásmo složené ze Slezských koled, zvyků a tradic se líbilo, děti mimo jiné zpívaly i anglickou koledu a Barunka z 2. ročníku přidala bezchybně zahranou klavírní skladbu.
Všem dětem děkujeme za výbornou prezentaci naší školy a za radost, kterou svým vystoupením přinesly starší generaci ve svém okolí.

Program pro předvánoční týden

SvíčkyV posledním týdnu před Vánocemi čekají naše děti některé již tradiční akce.
Ve středu 21.12. půjdeme s dětmi v 10,00 hodin do tělocvičny, kde proběhne turnaj ve florbale. Čeká nás hodně zábavy, pěkné sportovní zážitky a pro vítěze turnaje i drobné ceny.
Ve čtvrtek 22.12. půjdeme ráno s dětmi do lesa, abychom nastrojili zvířátkům vánoční stromeček plný zeleninových pamlsků. Dobře se všichni oblečte, mějte pevné a teplé boty, čepice a rukavice. Po návratu do školy proběhne ve školní družině tradiční vánoční besídka.

2. vánoční jarmark v Žimrovicích

Jarmark9. prosince proběhl na návsi obce Žimrovice v pořadí již 2. vánoční jarmark, na jehož uskutečnění se podílela právě naše škola. Myslím si, že myšlenku propojit obyvatele obce v uspěchané adventní době se podařilo naplnit.

Celý článek...

Výstava betlémů

BetlémZveme všechny zájemce na výstavku betlémů našich dětí, která proběhne v rámci 2. vánočního jarmarku a přístupná bude do neděle 11. prosince 2011. Výstava je k vidění v sálku bývalého národního výboru (na poště), klíče od sálku jsou u baru v restauraci ADP Žimrovice.

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí