Seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání

V přiloženém souboru zveřejňujeme seznam přijatých žáků v rámci zápisu do 1. ročníku dne 17.1.2012. Žáci jsou uvedeni pod přidělenými registračními čísly. Všem dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na budoucí spolupráci.

Kino k oslavě pololetí

31.1. jsme ve spolupráci s odborem kultury Města Hradec nad Moravicí připravili pro naše školáky a starší děti z mateřské školky filmové představení v Hradci nad Moravicí. Čeká nás český film Saxana a Lexikon kouzel. Tak ať si to všichni užijeme!

Do nového roku nově

Od 1. ledna 2012 se naše škola z rozhodnutí zřizovatele Města Hradec nad Moravicí sloučila s Mateřskou školou Žimrovice. Vznikla tak nová organizace, která nese oficiální název Základní škola a Mateřská škola Žimrovice, se sídlem Meleček 91, Žimrovice. Věříme, že toto nové spojení nás vzájemně obohatí. Plánujeme mnoho společných akcí, o kterých Vás chceme průběžně informovat na internetových stránkách školy a školky.

Poděkování za sponzorský dar

Děkujeme panu Stanislavu Bilerovi ze Žimrovic za finanční dar, který dal v závěru kalendářního roku 2011 naší malotřídní škole. Na základě našeho ujednání, které jsme stvrdili darovací smlouvou, využijeme dar k nákupu vybavení a pomůcek pro školní děti. Ještě jednou děkujeme!

Vánoční besídka

VánocePoslední tečkou v tomto kalendářním roce byla ve školní družině vánoční besídka. Po návratu z lesa jsme se všichni sešli u stromečku. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy, některé odvážné děti nám zarecitovaly, zazpívaly, zahrály na rozličné hudební nástroje, tanečníci se zavlnili v rytmu country pod vedením paní vychovatelky. Všichni se hlavně těšili na rozdávání dárečků. Kromě těch, které si děti nadělily navzájem, jsme se radovali i ze sportovních potřeb, které jsme si zakoupili z prostředků našeho sdružení rodičů.
V závěru se děti sešly u talířů s vodou, v kterých si pouštěly oříšky se svíčkami.

Více článků...