Výsledky recitační soutěže

Recitace27. ledna proběhla ve škole recitační soutěž, na kterou se děti opravdu výborně připravily. Děti přednášely ve dvou kategoriích - mladší děti (1. a 2. ročník) a stařší školáci (3. a 4. ročník).

Výsledky v mladších kategorii:
1. Philipp, 2. Barunka, 3. Kuba H.

Výsledky v starší kategorii:
1. Kristýnka, 2. Lukáš, 3. Katka K.
Gratulujeme nejen vítězům, ale všem dětem, které si připravily krásné básně. Těšíme se na další podobný zážitek! Fotodokumentaci, kterou pořídily děti ze 3. a 4. třídy, naleznete v sekci fotogalerie.

Seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání

V přiloženém souboru zveřejňujeme seznam přijatých žáků v rámci zápisu do 1. ročníku dne 17.1.2012. Žáci jsou uvedeni pod přidělenými registračními čísly. Všem dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na budoucí spolupráci.

Kino k oslavě pololetí

31.1. jsme ve spolupráci s odborem kultury Města Hradec nad Moravicí připravili pro naše školáky a starší děti z mateřské školky filmové představení v Hradci nad Moravicí. Čeká nás český film Saxana a Lexikon kouzel. Tak ať si to všichni užijeme!

Do nového roku nově

Od 1. ledna 2012 se naše škola z rozhodnutí zřizovatele Města Hradec nad Moravicí sloučila s Mateřskou školou Žimrovice. Vznikla tak nová organizace, která nese oficiální název Základní škola a Mateřská škola Žimrovice, se sídlem Meleček 91, Žimrovice. Věříme, že toto nové spojení nás vzájemně obohatí. Plánujeme mnoho společných akcí, o kterých Vás chceme průběžně informovat na internetových stránkách školy a školky.

Poděkování za sponzorský dar

Děkujeme panu Stanislavu Bilerovi ze Žimrovic za finanční dar, který dal v závěru kalendářního roku 2011 naší malotřídní škole. Na základě našeho ujednání, které jsme stvrdili darovací smlouvou, využijeme dar k nákupu vybavení a pomůcek pro školní děti. Ještě jednou děkujeme!

Více článků...