Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahájení školního roku 2012/2013

Milé děti, vážení rodiče, přátelé školy,

školní rok jsme 3. září úspěšně zahájili, nově jsme ve škole přivítali osm prvňáčků, kterým přejeme nejen mnoho úspěchů, ale i dobré kamarády. Čeká nás, jak věříme, zajímavý rok, mnoho pěkných společných akcí a hlavně hodně nových znalostí a dovedností.
Děkujeme těm, kteří nás podporují v našem úsilí, Městu Hradec nad Moravicí za finanční i morální podporu, firmám Smurfit Kappa Žimrovice a Smurfit Kappa Morava Paper za finanční dary na nákup školních potřeb, ale děkujeme i drobným darcům.
Ve fotogalerii naleznete několik snímků ze slavnostního zahájení, které nám dodala paní Lindovská. Všem přejeme úspěšný škoní rok 2012/2013.

Poslední zvonění 29. června 2012

Konec školního roku je tady!!! Uličkou slávy, kdy si sami školním zvonkem naposled odzvoní poslední cestičku do ZŠ Žimrovice, prošli tentokrát Kristýnka, Adélka, Matěj a Lukáš. Čtyři čtvrťáci, kteří půjdou za vzděláním a za štěstím do jiných škol. Přejeme jim mnoho úspěchů, zdaru, dobrých kamarádů i učitelů. Foto z této akce naleznete ve fotodokumentaci.

Celý článek...

90. výročí školy

Ve dnech od 15. do 17. června 2012 jsme si několika akcemi připomenuli 90. výročí založení naší základní školy. V pátek 15.6. proběhla vernisáž výstavy 90 školních let a Pocta Joy Adamsonové. Zároveň jsme přivítali bývalé zaměstnance naší školy. Pan starosta Karel Hanák daroval dětem k výročí školy opravdu nádherný dort ve tvaru otevřené knihy.

Celý článek...

Oslavy 90. výročí školy

Vážení rodiče, přátelé školy, milé děti,
zveme Vás ve dnech od 15. do 17. června na oslavy 90. výročí školy, v rámci kterých bude ve škole přístupná výstava žákovských prací "Pocta Joy Adamsonové" a "90 školních let". V sobotu Vás srdečně zveme na Zahradní slavnost. Bližší informace k jednotlivým akcím naleznete v přiloženém plakátku.

Rozhodnutí o přijetí do MŠ Žimrovice

V Žimrovicích dne 29.5.2012
Vážení rodiče,
v níže přiloženém souboru uveřejňuji v souladu s ustanovením Školského zákona č. 561/2004 Sb., ve znění 1.1.2012, § 183, odst. 2, Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání v MŠ Žimrovice ve školním roce 2012/2013. Vaše dítě naleznete v rozhodnutí pod registračním číslem, které Vám bylo přiděleno při zápisu. Těším se na spolupráci!
David Šrom, ředitel ZŠ a MŠ Žimrovice

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí