Sbírka na Fond Sidus

V měsíci únoru měly naše děti možnost přispět v charitativní sbírce, kterou pořádal Fond Sidus, na vybavení dětských zdravotnických zařízení Pediatrické kliniky UK 2.LF Fakultní nemocnice v Motole a Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. V rámci sbírky jsme vybrali a na fond zaslali za školu 794,- Kč. Potvrzení o tomto daru je v přiloženém dokumentu. Děkujeme všem ochotným dárcům!!!

Barevný týden 19. - 23.3.2012

Barevný týden je tady. Těšit se na něj můžete v týdnu od 19.-23. března. Letos jsme se rozhodli zpřísnit pravidla, aby maminky neměly na konci týdne kupu prádla na skládání. Budeme počítat jenom ten kus oblečení, na kterém převažuje barva vyhlášená pro daný den. Nepočítají se sponky, korálky, proužky, mašle, pásky, čelenky, spodní prádlo a boty.

Vyhlašujeme tyto barvy pro jednotlivé dny:
Pondělí - modrá
Úterý - žlutá
Středa - červená
Čtvrtek - zelená
Pátek - bílá
Vítěze oceníme na následujícím ranním probuzení. Vzhůru do šatníků!

Svíčkový ples 2012 je minulostí

Vážení rodiče, příznivci a přátelé školy,
tradiční Svíčkový ples SRPŠ Žimrovice, který proběhl 17.2.2012 v Kulturním domě v Domoradovicích, je již minulostí. Jako účastník plesu mohu s radostí říci, že se našim SRPŠákům pod vedením nového předsedy Michala Maroše opravdu povedl. Příprava, kterou rodiče a příznivci do bálu vložili, byla znát. Děkuji všem, kteří vložili svůj volný čas do této akce a zajistili pro mnohé (163 platících účastníků) příjemnou zábavu. Děkuji i rodičům našich žáků, zaměstnancům školy a dalším sponzorům, kteří přispěli svými dary do tomboly. Bez toho by ples nebyl plesem!
Čistý zisk z plesu je 46.700 Kč a poslouží dětem naší školy. Už teď mohu prozradit, že máme objednaný školní výlet do Bouzova, kde děti nejdříve čeká návštěva představení historického šermu, ukázka historických zbraní i divadelní představení, prohlídneme si krásný hrad Bouzov a navštívíme Javoříčské jeskyně.
Ještě jednou děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci Svíčkového plesu, který má již v naší škole padesátiletou tradici. David Šrom, ředitel

Maškarní karneval ve škole

Dnes 14.2. proběhl v naší škole maškarní karneval. O přestávkách se mnohé děti ze 3. a 4. ročníku zapojily do výzdoby třídy, v 13,00 hodin pak celá akce slavnostně začala. Děti byly nastrojené v nádherných kostýmech, paní vychovatelka, která měla celou akci "pod palcem", byla výborně připravená. Tance střídaly hry, všichni si užili i dětského šampusu (děkujeme za něj) a drobného pohoštění. Vrcholem byla bohatá tombola, protože každý si domů odnesl tři výhry. A to za to stojí přeci. Děkujeme rodičům i SRPŠ za poskytnuté dary, zvláště pak děkujeme paní vychovatelce za krásnou zábavu! Foto z akce naleznete v odkaze fotogalerie.

Přespávání ve škole

Tak spaní s panem Foglarem už je jenom minulostí. V podvečer 1. února přišlo do školy 27 statečných, aby si zahráli kupu her, vzpomenuli na pana spisovatele Jaroslava Foglara a nakonec už ze spacáků se koukali na krásný film Heidi, děvčátko z hor. Zatímco venku teploty klesly k -18°C, my jsme ve třídě měli teplo. Bez asistence učitelů si děti ještě zahrály hru „kdo vydrží déle vzhůru“. Ráno společná snídaně zarámovala podařenou akci. Děkujeme maminkám, které i přes avizovanou vánočkovou snídani nám napekly buchty a bábovky. Foto z akce naleznete v odkaze fotogalerie.

Více článků...