Maškarní karneval ve škole

Dnes 14.2. proběhl v naší škole maškarní karneval. O přestávkách se mnohé děti ze 3. a 4. ročníku zapojily do výzdoby třídy, v 13,00 hodin pak celá akce slavnostně začala. Děti byly nastrojené v nádherných kostýmech, paní vychovatelka, která měla celou akci "pod palcem", byla výborně připravená. Tance střídaly hry, všichni si užili i dětského šampusu (děkujeme za něj) a drobného pohoštění. Vrcholem byla bohatá tombola, protože každý si domů odnesl tři výhry. A to za to stojí přeci. Děkujeme rodičům i SRPŠ za poskytnuté dary, zvláště pak děkujeme paní vychovatelce za krásnou zábavu! Foto z akce naleznete v odkaze fotogalerie.

Přespávání ve škole

Tak spaní s panem Foglarem už je jenom minulostí. V podvečer 1. února přišlo do školy 27 statečných, aby si zahráli kupu her, vzpomenuli na pana spisovatele Jaroslava Foglara a nakonec už ze spacáků se koukali na krásný film Heidi, děvčátko z hor. Zatímco venku teploty klesly k -18°C, my jsme ve třídě měli teplo. Bez asistence učitelů si děti ještě zahrály hru „kdo vydrží déle vzhůru“. Ráno společná snídaně zarámovala podařenou akci. Děkujeme maminkám, které i přes avizovanou vánočkovou snídani nám napekly buchty a bábovky. Foto z akce naleznete v odkaze fotogalerie.

Výsledky recitační soutěže

Recitace27. ledna proběhla ve škole recitační soutěž, na kterou se děti opravdu výborně připravily. Děti přednášely ve dvou kategoriích - mladší děti (1. a 2. ročník) a stařší školáci (3. a 4. ročník).

Výsledky v mladších kategorii:
1. Philipp, 2. Barunka, 3. Kuba H.

Výsledky v starší kategorii:
1. Kristýnka, 2. Lukáš, 3. Katka K.
Gratulujeme nejen vítězům, ale všem dětem, které si připravily krásné básně. Těšíme se na další podobný zážitek! Fotodokumentaci, kterou pořídily děti ze 3. a 4. třídy, naleznete v sekci fotogalerie.

Seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání

V přiloženém souboru zveřejňujeme seznam přijatých žáků v rámci zápisu do 1. ročníku dne 17.1.2012. Žáci jsou uvedeni pod přidělenými registračními čísly. Všem dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na budoucí spolupráci.

Kino k oslavě pololetí

31.1. jsme ve spolupráci s odborem kultury Města Hradec nad Moravicí připravili pro naše školáky a starší děti z mateřské školky filmové představení v Hradci nad Moravicí. Čeká nás český film Saxana a Lexikon kouzel. Tak ať si to všichni užijeme!

Více článků...