Co nás čeká v novém roce

Milé děti a vážení rodiče,
teprve pár dnů starý mladý nový rok 2018 nám přinese několik změn v naší škole, o kterých Vás chceme níže informovat.

1. Ranní školní družina - informace jsou uvedené níže, zasíláme je i po dětech.
  2. Kroužek sportovky - bohužel od nového roku tento kroužek již nebude k dispozici. Trenérka paní Mišičková opouští republiku a po nějaký čas bude mimo. Nového trenéra se nám nepodařilo nalézt.
  3. Badatelský kroužek - placený kroužek opakovaně nebyl z důvodu zranění pana Poláška, agentura se snaží nalézt nového lektora, v opačném případě vrátí adekvátní částku zaplacenou za kroužek. Badatelský kroužek s ředitelem školy bude pokračovat každé úterý (střídají se po týdnu starší a mladší děti). Tento kroužek není placený.
  4. 18. prosince 2017 schválilo Zastupitelstvo města Hradec nad Moravicí přijetí dotace na rekonstrukci stávajících garáží na pozemku školy. Vznikne učebna pro pracovní činnosti se sociálním zázemím, v horních místnostech zůstanou zachované učebny keramiky a badatelny. S rekonstrukci se začne 21.května 2018, ukončení akce je plánováno na 31.8.2018. Již proběhlo i výběrové řízení na stavební firmu, která bude projekt realizovat.
    Moc se těšíme na "fajnové" prostory, které škola získá!
    alt
  5. Svíčkový ples proběhne 16. února 2018. Již se připravuje plakát k akci, který zveřejníme na našich stránkách.

Nový informační kanál naší školy

altVážení rodiče,
Vaše děti dostaly v pátek 5.1. informace o novém informačním kanálu ŠKOLA NA DLANI, který dneškem spouštíme. Umožní nám předávat Vám hromadně informace, které často zůstávají založené v aktovkách dětí. Stačí se jen přihlásit na webové stránky www.skolanadlani.cz, vyplnit potřebné registrační údaje, které jsou připnuté k informačnímu letáčku. Když vyplníte svůj e-mail, bude Vám chodit informace na něj.
Vše naleznete v přiloženém letáku. Při ztrátě přihlašovacích údajů napište řediteli školy o vygenerování nových údajů.

Školní družina v ranních hodinách

altVážení rodiče,
na základě dotazníkového šetření jsme se rozhodli otevřít od 8. ledna 2018 ranní družina, která bude mít provozní dobu od 6.30 do 7.40 hod.
Do této družiny mohou chodit všechny děti, které jsou přihlášené do "běžné" družiny v odpoledních hodinách. Příchozí děti přijdou předním vchodem, u prosklených dveří si zazvoní a vyčkají na příchod paní učitelky. Přicházet do družiny mohou do 7.30 hod., poté již děti čekají na oficiální otevření školy před budovou.
Po měsíci lednu Vás budeme informovat, jaký zájem o tuto službu byl projevený, jestli se nebude upravovat provozní doba ranní družiny.

Krásné vánoční svátky a pohodový nový rok 2018

Vážení  přátelé a příznivci naší školy,
děkujeme Vám za spolupráci i za náklonnost, která se nám v tomto roce od Vás dostala.
Přejeme Vám pokojné a radostné vánoční svátky i úspěšný nový rok 2018.
Za kolektiv pracovníků ZŠ a MŠ Žimrovice
                                                 David Šrom, ředitel