Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Informace k 30. a 31.1.2019

Ve středu 30.1. proběhne ve škole již tradiční přespávání ve škole. Sraz všech „školospaníchtivých“ dětí je v 19.00 hod. ve škole.
S sebou: spacák, karimatku, noční prádlo + hygienické potřeby. Maminky prosíme, jestli nám mohou upéct nějaké buchty, které spotřebujeme ve čtvrtek ráno.
Ve čtvrtek 31.1. ráno v 7.45 hod. společně posnídáme. Budeme rádi, když se k nám přidají i děti, které ve škole nebudou přespávat. Po snídani proběhne soutěž malých recitátorů. V ADP později proběhne turnaj v ringu. Po návratu děti dostanou výpis vysvědčení za 1. pol., které se nevrací!
Školní družina v obou dnech má běžný provoz!

Krásné vánoční svátky a pohodový nový rok 2019

Milé děti, vážení rodiče a příznivci školy,
za všechny zaměstnance školy Vám chci poděkovat za společné chvíle, které jsme s Vámi mohli prožít v roce 2018, za podporu, kterou jste nám a naší škole věnovali, děkujeme i za shovívavost, kterou jste s námi měli (jsme také jen chybující lidé). Moc si toho považujeme. Děkujeme za přání i dárečky, kterými jste nás zahrnuli.
Přejeme Vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok, úspěchy a pokoj v rodinách i při společném díle v naší škole a školce.
Za zaměstnance ZŠ a MŠ Žimrovice
                                               David Šrom, ředitel

Poslední školní den kalendářního roku 2018

   Už po devatenácté se děti a zaměstnanci školy vydali v poslední školní den kalendářního roku do lesů na Horku, aby připravili mlsky pro zvířata. Této tradici říkáme Vánoční stromeček pro zvířátka, ale klidně bychom ji mohli nazvat Uděláš něco pro jiné, potěšíš nejvíce sebe.

Celý článek...

Děti s velkým srdcem

 alt  Ve čtvrtek 20.12. byli kluci a holky naší školy pozváni do Dětského domova v Melči, kde navštívili svého bývalého spolužáka a kamaráda Maria. V krásném prostředí bývalého zámečku prošli některými bytečky dětských skupin, na chodbách obdivovali krásné malby Stanislava Holého (všichni jej známe ze Studia kamarád v ČT) a ve společné jídelně byli pohoštěni cukrovím a čajem.

Celý článek...

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí