Informace pro školáky a rodiče

altMilé děti, vážení rodiče,
v pátek 16.3. bude v budově školy nainstalována Jarní výstava, která propukne v 16.00 hod. Z tohoto důvodu  kromě nácviku pásma budou děti dopoledne mít turnaj v ADP Žimrovice. Tento den se ruší provoz školní družiny, prosíme o vyzvednutí dětí do 13. hodiny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vzájemné setkání na Jarní výstavě.

David Šrom, ředitel

Ples při svíčkách je za námi

altZ pátku 16.2. na sobotu proběhl v KD Domoradovice tradiční Ples při svíčkách, který organizoval  Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Za krásnou akcí, kterou navštívilo více než 120 lidí, stojí práce a úsilí členů výborů klubu v čele s předsedou Markem Štecem, jejich rodinných příslušníků a dalších ochotných příznivců naší školy.
Srdečně děkujeme za čas i úsilí, které všichni organizátoři do akce vložili, děkujeme sponzorům i rodičům za dary do bohaté tomboly!
Několik momentek z akce naleznete ve fotogalerii.

Ples při svíčkách byl finančně podpořen z individuální dotace Města Hradec nad Moravicí.

Reportáž Českého rozhlasu

altReportáž z návštěvy pana redaktora Martina Knitla během přespávání ve škole ze dne 31.1.2018 naleznete v sekci Naše úspěchy.

Pozvánka na maškarní karneval

Karneval se pro nemoc odkládá. Termín upřesníme později!!!

Přespali jsme ve škole

altVe středu 31.1. se sešlo 29 bohatýrů (rozuměj dětí) a 3 dospělácí ke společnému nocování ve škole. Bohatýři obtěžkání spacáky a karimatkami (kariotcové přišli také), výbornými buchtami od maminek (za ně srdečně děkujeme) a spoustou odvahy přišli v 19. hodin do školy, kde začal večer her a zábavy. Už o hodinu později dorazil do školy i pan redaktor z Českého rozhlasu, aby s námi udělal rozhovor o tradiční akci naší školy. A pak další hry a postupné ukládání ke spánku. Ale spát se ještě nešlo, protože jsme se všichni před spaním ještě dívali na pohádku o šišlavých veveřičkách.
Před půlnocí už všichni spali (aspoň si to myslím, protože já jsem už spal). Tak to vydrželo do 7. hodiny ranní, kdy budíček s kytarou vytáhl všechny děti (rozuměj bohatýry) z postele (rozuměj ze země). Krásná tečka našeho společného nocování se jmenuje snídaně. Nejpěknější na ní nejsou ty plné stoly maminčiných buchet, ale pospolitost kluků, holek a nás dospěláků.
Vlastně ještě jedna tečka přišla - kino v Hradci nad Moravicí, které nám uhradil Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Děkujeme za ty dary!!!

Více článků...