Slavnostní zahájení školního roku

alt3.září 2018 jsme slavnostně uvítali 8 prvňáčků v naší malotřídní škole. Pozdravit nové žáky i jejich starší spolužáky přišel pan starosta Josef Vícha i vedoucí učitelka MŠ Žimrovice paní Renáta Melecká.
Přejeme všem dětem úspěšný a velmi zábavný školní rok 2018/2019.
Foto ze zahájení pana Jiřího Hajduka naleznete ve fotogalerii.

Informace nejen pro budoucí prvňáčky

altMilé děti, vážení rodiče,
v příloze naleznete školní časopis s informacemi, které se Vám mohou hodit pro snažší orientaci v nadcházejících školních dnech.
Těšíme se na setkání 3. září 2018 v naší kouzelné škole!
       Za zaměstnance David Šrom

Přání

Vážení rodiče, milé děti,
děkujeme Vám všem za spolupráci ve školním roce 2017/2018, za společné chvíle, podporu i pochopení, které jste nám projevovali. Děkujeme Klubu rodičů za finanční pomoc při mnoha školních akcích. V neposlední řadě děkujeme za všechny dárky, které jsme v poslední školní den obdrželi.
Přejeme Vám krásné a pohodové prázdniny!

Zaměstnanci ZŠ a MŠ Žimrovice

Program posledního týdne šk. roku 2017-2018

Konec školního roku se blíží, máme před sebou poslední týden ve škole. Níže uvádíme program na jednotlivé dny.

Pondělí - třídnické práce, odevzdání učebnic (slepených, vygumovaných)
               1.třída - Moje první čítanka
               2.třída - ČJ, čítanka, Prvouka učebnice, AJ učebnice
               3.třída - ČJ učebnice, Prv učebnice, AJ učebnice, fólie
               4.třída - ČJ učebnice, AJ učebnice, Př učebnice, Vl -plastová složka, fólie

Úterý - výlet na Podhradí (odjezd od autobusové zastávky v 7.05 hod, sraz u zastávky v 6.55 hod.)
            S sebou: pláštěnku, pevnou obuv na pochod, pokrývku hlavy, svačinu a pití, drobné na vlastní útratu, repelent
Oběd máme odhlášený, budeme jíst za peníze klubu rodičů v kempu na Podhradí nebo v ADP Žimrovice. Návrat do 14 hodiny.

Středa - třídnické práce, práce na školní zahradě, vycházka do lesa

Čtvrtek - Školní olympiáda - atletické soutěže

Pátek - Poslední zvonění, rozloučení s odcházejícími dětmi, předání vysvědčení, konec v 9.30 hod.
            Oběd již tento den děti nemají

Více článků...