Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019

altDne 12.4.2018 proběhl na naší škole ZŠ Žimrovice zápis do 1. ročníku. Na základě provedeného zápisu ředitel školy vydal Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání, které je níže zveřejněno. U jednoho dítěte správní řízení ještě nebylo ukončeno. Všem přijatým dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na společné zážitky a spolupráci v novém školním roce 2018/2019.

Den Země v naší škole

altVe středu 18.4. jsme trochu s předstihem oslavili v naší škole Den Země. Místo chlebíčků, zákusků a dětského šampaňského děti dostaly rukavice, igelitové pytle, hrábě, kyblíky a další nářadí, kterým naší domovině šly trochu ulehčit.
Nejdříve jsme po třídách obešli Žimrovice a blízké okolí. Po necelých dvou hodinách jsme se sešli opět u školy s pěti plnými pytli odpadu. Další okrašlovací práce patřily už našemu školnímu pozemku. Děti rozhrabávaly krtince, vystřihávaly okrasné trávy, plely, hrabaly, upravovaly venkovní sbírku hornin i nášlapný hmatový chodník. Udělaly zkrátka velký kus práce.
Zemi jsme asi nezachránili, ale nepatrně jsme ji určitě ulevili.

Připravujeme v tomto týdnu

altV úterý 27.3. podnikneme hned po vyučování velkou pátrací hru. Ztratila se velikonoční vajíčka a je třeba je vypátrat! Do akce se zapojí všechny děti, které neodchází po vyučování domů. Návrat do školy bude kolem 14. hodiny. Dobře se na to oblečte.

Ve středu 28.3. v tělocvičně ADP proběhne celoškolní velikonoční turnaj v ringu. Do tělocvičny půjdeme v 10. hod., vyučovací hodiny budou podle rozvrhu.

Více článků...