Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Jarní výstava je za námi

  alt Ve dnech od 16. do 18. března byla pro veřejnost přichystána výstava prací dětí žimrovické malotřídky, kterou obohatily i výrobky Klubu seniorů ze Žimrovic a krásně zdobená vajíčka paní Hany Víchové. Po všechny dny trvání výstavy byl pro návštěvníky přichystaný bohatý program, který finančně podpořilo Město Hradec nad Moravicí.

Celý článek...

Informace pro školáky a rodiče

altMilé děti, vážení rodiče,
v pátek 16.3. bude v budově školy nainstalována Jarní výstava, která propukne v 16.00 hod. Z tohoto důvodu  kromě nácviku pásma budou děti dopoledne mít turnaj v ADP Žimrovice. Tento den se ruší provoz školní družiny, prosíme o vyzvednutí dětí do 13. hodiny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vzájemné setkání na Jarní výstavě.

David Šrom, ředitel

Ples při svíčkách je za námi

altZ pátku 16.2. na sobotu proběhl v KD Domoradovice tradiční Ples při svíčkách, který organizoval  Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Za krásnou akcí, kterou navštívilo více než 120 lidí, stojí práce a úsilí členů výborů klubu v čele s předsedou Markem Štecem, jejich rodinných příslušníků a dalších ochotných příznivců naší školy.
Srdečně děkujeme za čas i úsilí, které všichni organizátoři do akce vložili, děkujeme sponzorům i rodičům za dary do bohaté tomboly!
Několik momentek z akce naleznete ve fotogalerii.

Ples při svíčkách byl finančně podpořen z individuální dotace Města Hradec nad Moravicí.

Reportáž Českého rozhlasu

altReportáž z návštěvy pana redaktora Martina Knitla během přespávání ve škole ze dne 31.1.2018 naleznete v sekci Naše úspěchy.

Pozvánka na maškarní karneval

Karneval se pro nemoc odkládá. Termín upřesníme později!!!

alt

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí