Den Země aneb Ukliďme si kolem sebe

Děti z naší školy i školy se připojily v rámci Dne Země k úklidu svého okolí. Podtitul naší sběrové akce byl Ukliďme si kolem sebe. 24. dubna 2019 jsme prošli obec Žimrovice a blízké okolí a několik pytlů odpadků nás utvrdilo, že má smysl pořádat tuto akci.

Opavský skřivánek

V pátek 12. dubna proběhlo v Loutkovém divadle Opava formou veřejného koncertu od 16.00 hodin finálové kolo Opavského skřivánka, kde náši školu reprezentoval žák 3. ročníku Míša Groda. Jeho mise byla velmi úspěšná, v těžké konkurenci získal pěkné 3. místo. Velmi mu gratulujeme.

Rozhodutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2019-2020

Dne 11.4.2019 proběhl na naší škole ZŠ Žimrovice zápis do 1. ročníku. Na základě provedeného zápisu ředitel školy vydal Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání, které je níže zveřejněno. Všem přijatým dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na společné zážitky a spolupráci v novém školním roce 2019/2020.

Více článků...