Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Video z loňské Zahradní slavnosti

altToto trvalo! Celý rok jsme nevěděli, že v kameře máme záznam z loňské Zahradní slavnosti, která se nesla ve znamení oslav Karla IV. Tak video je sestřiháno a "pověšeno" na YouTube. Podívat se můžete ZDE.

Video z Vynášení mařeny

altZDE si můžete prohlédnout video z Vynášení mařeny, které proběhlo v tomto roce.

Den mazlíčků v naší škole

altV úterý 11. dubna se naše škola proměnila v dokonalý zvěřinec. Běžný školní zvěřinec, který se skládá z žáků a krotitelů divé zvěře, byl posílen o domácí mazlíčky. Kluci a holky si přinesli své králíčky, rybičky, želvičky, křečky, morčata, korely, paní učitelka přivedla do školy psí slečnu Amálku. Děti si připravily o svých zvířátkách pěkné prezentace a o chovu mazlíčku jsme se tento den mnoho naučili. Více Vám poví záznamy dětí a fotografie v galerii.

Celý článek...

Pálení čarodějnic

altV pátek 28. dubna se můžete těšit na tradiční akci Pálení čarodějnic, která proběhne hned po vyučování ve školní družině. Můžete se těšit na mnoho her, v závěru akce si nad ohněm opečeme špekáčky a jiné pochutiny.
Uvítáme, když si dáte práci s čarodějnickým převlekem, který bude v závěru odměněn!

Den zvířátek

altKluci a holky,
v úterý 11. dubna proběhne ve všech ročnících den domácích mazlíčků. O těch si budeme povídat, číst i psát, rádi se seznámíme i s mazlíčky, které si můžete přinést do školy. Nenoste prosím psy, kočky a jedovaté hady či pavouky. Své mazlíčky mějte v pevných přepravkách, aby Vám nemohli utéct.

Více článků...
Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí