Přání

Vážení rodiče, milé děti,
děkujeme Vám všem za spolupráci ve školním roce 2017/2018, za společné chvíle, podporu i pochopení, které jste nám projevovali. Děkujeme Klubu rodičů za finanční pomoc při mnoha školních akcích. V neposlední řadě děkujeme za všechny dárky, které jsme v poslední školní den obdrželi.
Přejeme Vám krásné a pohodové prázdniny!

Zaměstnanci ZŠ a MŠ Žimrovice

Program posledního týdne šk. roku 2017-2018

Konec školního roku se blíží, máme před sebou poslední týden ve škole. Níže uvádíme program na jednotlivé dny.

Pondělí - třídnické práce, odevzdání učebnic (slepených, vygumovaných)
               1.třída - Moje první čítanka
               2.třída - ČJ, čítanka, Prvouka učebnice, AJ učebnice
               3.třída - ČJ učebnice, Prv učebnice, AJ učebnice, fólie
               4.třída - ČJ učebnice, AJ učebnice, Př učebnice, Vl -plastová složka, fólie

Úterý - výlet na Podhradí (odjezd od autobusové zastávky v 7.05 hod, sraz u zastávky v 6.55 hod.)
            S sebou: pláštěnku, pevnou obuv na pochod, pokrývku hlavy, svačinu a pití, drobné na vlastní útratu, repelent
Oběd máme odhlášený, budeme jíst za peníze klubu rodičů v kempu na Podhradí nebo v ADP Žimrovice. Návrat do 14 hodiny.

Středa - třídnické práce, práce na školní zahradě, vycházka do lesa

Čtvrtek - Školní olympiáda - atletické soutěže

Pátek - Poslední zvonění, rozloučení s odcházejícími dětmi, předání vysvědčení, konec v 9.30 hod.
            Oběd již tento den děti nemají

Odhlášené obědy

altV pondělí 18.6. a pátek 29.6. nám školní jídelna nedodá obědy.
Prosíme rodiče, aby dětem dali větší svačinky, děti si mohou přinést i špekáček, který si opečou po vyučování v družince.

Nové telefonní číslo

Vážení rodiče,
od pondělí 18.6.2018 škola bude kromě stávajícího telefonního kontaktu 739 302 036 (ředitel školy) používat další telefonní číslo

alt770 160 354