Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Vystoupení dětí ZŠ a MŠ ke Dni matek

Děti z naší základní a mateřské školy  vystoupily v měsíci květnu opakovaně u příležitosti Dne matek. Nejdříve školkové děti předvedly 7. května pásmo básniček, písní, tanců a pohádku O koblížkovi nejen před maminkami v budově školky, společně se školními dětmi následně vystoupily před seniory ze Žimrovic 10. května v sále bývalého výboru. 14. května završily řadu vystoupení školní děti před lidmi ze Sdružení invalidů z Hradce nad Moravicí. S pásmem sestaveným z písní, básní a country tanců vystoupily v Areálu dobré pohody Žimrovice, kde se setkání uskutečnilo. Věříme, že všechna vystoupení dětí obohatila a potěšila nejen dospělé, ale i je samotné.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí