Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Přespávání v Hotelu Belaria

V podvečer před ukončením I.pololetí školního roku 2019/2020 se naši školáci sešli na recepci Hotelu Belaria, aby využili nabídky, které se jim dostalo od provozní hotelu paní Novotné. Jak nabídka vypadala? Hotelový bazén, společné přespávání v hotelu a ranní snídaně formou švédských stolů.


Nechat ležet takovouto nabídku na zemi by byl hřích, proto se téměř všechny děti a zaměstnanci školy sešli v 18. hod. na recepci, kde se rozešli se svým doprovodem a vrhli se do útrob hotelu. Každý, kdo byl trochu zdravý, se vrhnul do bazénových vod, kde jsme si to moc užili. Večer patřil v horním salónku hrám a mohli jsem se podívat z balkónu i na taneční školu, která probíhala v tělocvičně. Když jsme zvládli večerní hygienu, ve spacáku jsme si promítli animovaný film.
Ráno po velkém balení jsem ve velkém salónku společně posnídali formou švédských stolů. Každý si naložil jídlo podle svého uvážení. A vybírat bylo z čeho. O půl deváté jsme naložili věci do přistaveného autobusu a pokračovali v báječném programu, který už ale probíhal ve SZM Opava.
Díky za tuto akci patří paní Novotné z hotelu a našemu Klubu rodičů ZŠ Žimrovice, který nám přispěl na úhradu symbolických nákladů za pobyt.


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí