Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední den ve škole v roce 2019

Poslední den ve škole v kalendářním roce má už dávno daný pevný řád. Stejně jako před dvaceti lety tak i letos 20. prosince se děti a zaměstnanci školy vydali do lesa na Horku, kde vystrojili ve skupinkách své vánoční stromečky pro zvířátka. Ovoce, zelenina, obilí i kaštany tvořily hlavní „jídelníček“ těchto stromečků. Krásný čas v nezvykle teplém prosincovém dni jsme zakončili skupinovou fotkou pod letitým dubem, jehož kořeny nám připomínají, že co má hluboké kořeny, to je opravdu stálé.
Po návratu do školy v prostorách školní družiny proběhla vánoční besídka, při které děti předvedly své dovednosti ve zpěvu, tanci, sportu i při hře na hudební nástroje. Po společném předvánočním přípitku jsme se přesunuli ke stromečku s dárky, které potěšily každého přítomného.
Kalendářní rok 2019 jsme zakončili ve škole v pokoji a radosti. Ať rok 2020 je stejně tak radostný a úspěšný.
Podívejte se na foto do galerie.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí