Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem

Ve čtvrtek 21. listopadu jsme byli přizvání Knihovnou Hradec nad Moravicí na besedu se spisovatelem Janem Opatřilem do Kina Orion, kde nám autorem byla představena tvorba pro děti včetně nejnovější knihy pro nejmenší Kapřík Metlík. Z knihy nám pan spisovatelem přečetl i úvodní kapitolu, vyprávěl o své lásce k rybaření i tom, jak se píše kniha. Dnes už máme ve školní knihovničce několik výtisků této knihy, kterou si děti mohou zapůjčit.
Pěknému času předcházela ještě návštěva diashow v Loutkovém divadle Opava, kde cestovatelka paní Motani nás seznámila se životem na Borneu.
Foto z besedy najdete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí