Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Prvňáčci byli pasováni za čtenáře


V pátek 22. listopadu naši nejmladší spolužáci předvedli ostatním dětem, učitelům i svým rodičům, co se naučili během prvních měsíců ve škole. Od písmenek, slabik a slov se děti dostaly až k čtení celých vět. Celé vystoupení bylo protkáno množstvím básniček a písní. Za svou snahu byly děti v samotném závěru pasovány králem na čtenáře a dostaly svůj první Slabikář. Právem si kromě Slabikáře, titulu Čtenář děti užily i dobrého dortu.
Gratulace patří dětem i paní učitelce Aleně Šromové za odvedenou práci, pot a slzy. Vše se přetavilo v moc hezkou akci, kterou naleznete zdomunetovanou ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí