Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zpráva z lodiček

V pátek 20.9. jsme vyrazili linkovým autobusem do Dubové, kde v chladivém počasí jsme prolezli zákoutími hradu Vikštejna. Už víme, kde byly konírny, kde se pekl chléb, kde se hodovalo. Po prohlídce zříceniny jsme sešli do Podhradí a následně jsme se vydali do kempu. Protože sluníčko začalo prohřívat naše ztuhlé údy, nakonec téměř všechny děti nastoupily do objednaných kánoí a vydaly se na nebezpečné vody dravé Moravice. Nikdo se necvakl, náhradní ponožky se neupotřebily. Hranolky s kuřecím řízkem utišily hlad. Vše nám zafinancoval Klub rodičů ZŠ Žimrovice a my za to velmi děkujeme.
Foto z pěkné akce naleznete ve fotogalerii.


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí