Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahájení školního roku

Tak jsme to slavnostně zahájili. Celé se to uskutečnilo 2. září v amfiteátru naší školy za učasti pana místostarosty Petra Havrlanta, vyslankyně za Smurfit Kappa Žimrovice paní Lenky Kadlecové, rodičů a prarodičů nejen prvňáčků, zaměstnanců školy a hlavně dětí, které naši školu navštěvují. Už, už to vypadalo, že se na naše hlavy snese z nebe pořádná sprška, ale neviditelná ruka přidržela tmavý mrak, takže jsme celou slavnost mohli prožít v suchu a realitivním teple.Po státní hymně, kterou jsme splečně zazpívali, přišly na řadu projevy a uvítací zdravice. Speciální oddíl patřil novým prvňáčkům, kterým hosté předali krásné dárky.
Všem přejeme úspěný nový školní rok. Foto z akce nám poskytl pan Jiří Hajduk a najdete je ve fotogalerii.


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí