Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Zahradní slavnost 2019 je minulostí

V sobotu 8. června proběhl již 12. ročník Zahradní slavnosti naší školy. Od 14.00 hodin mohli návštěvníci naslouchat při jídle a pití cimbálovou muziku Vedrovci, bavit se v dílničkách, které byly přichystány v rámci řemeslného jarmarku. Kromě kováře, košíkářky a výroby keramiky na hrnčířském kruhu na účastníky čekaly aktivity u žimrovických seniorek, které přichystaly pro velké i malé plstění vlny, kroužek Miš Maš přichystal další ruční práce včetně vtipného fotokoutku. Před 16. hodinou vystoupily naše děti s pásmem Cirkus, který podle reakcí publika pobavil.
Děkujeme všem, kteří si udělali o té sobotě čas a navštívili školní slavnost. Díky patří maminkám, které napekly buchty, velké poděkování patří vedení Klubu rodičů ZŠ Žimrovice, dalším ochotným rukou a v neposlední řadě zaměstnancům naší školy za kus práce, kterou odvedli pro zdar celé akce.
Foto z akce ve fotogalerii dodala paní Katka Skalíková.


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí