Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Ukázka výcviku policejních psů

21. května 2019 jsme měli na naší školní zahradě opravdu skvělou akci. Tatínek Igora Hertela, který pracuje u Policie ČR jako psovod, přivedl do školy své dva kolegy a společně nám ukázali mnoho z výcviku služebních psů.

Děti o tom napsaly:
Líbilo se mi, když jeden ze psů hledal jakoby lupiče. Zajímavé bylo, když jeden pes skočil na jednoho z policistů, který málem spadl do jezírka. Po zásahu psa měl policista na rukou modřinu. (Jana Šubová, 3. roč.)

Dnes jsme měli akci Policejní psi. Psi byli roztomilí, ale byli drsně vycvičení. Policisté nám ukazovali, jak psi umí trhat. Jeden policista, který měl speciální oblek, málem spadl do jezírka. Taky pan ředitel chtěl vycvičit Roxy. (Katka Škrobánková, 4. roč.)

Mně se nejvíce líbilo, jak psi trhali figuranta a jak se střílelo. Hlavně se mi líbilo, jak psi byli vycvičení. Moc se mi líbil pejsek Tap. Ale i ostatní dva psi byli hezcí. (Adri Machelová, 4. roč.)

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí