Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Svíčkový ples 2012 je minulostí

Vážení rodiče, příznivci a přátelé školy,
tradiční Svíčkový ples SRPŠ Žimrovice, který proběhl 17.2.2012 v Kulturním domě v Domoradovicích, je již minulostí. Jako účastník plesu mohu s radostí říci, že se našim SRPŠákům pod vedením nového předsedy Michala Maroše opravdu povedl. Příprava, kterou rodiče a příznivci do bálu vložili, byla znát. Děkuji všem, kteří vložili svůj volný čas do této akce a zajistili pro mnohé (163 platících účastníků) příjemnou zábavu. Děkuji i rodičům našich žáků, zaměstnancům školy a dalším sponzorům, kteří přispěli svými dary do tomboly. Bez toho by ples nebyl plesem!
Čistý zisk z plesu je 46.700 Kč a poslouží dětem naší školy. Už teď mohu prozradit, že máme objednaný školní výlet do Bouzova, kde děti nejdříve čeká návštěva představení historického šermu, ukázka historických zbraní i divadelní představení, prohlídneme si krásný hrad Bouzov a navštívíme Javoříčské jeskyně.
Ještě jednou děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci Svíčkového plesu, který má již v naší škole padesátiletou tradici. David Šrom, ředitel

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí