Zapojili jsme se do projektu ČS Abeceda peněz

Díky nabídce pana Pavla Grody se naši kluci a děvčata ze 3. a 4. ročníku zapojili do projektu České spořitelny Abeceda peněz.
Ve čtvrtek 7.3.2019 děti vyrazily do ČS v Opavě, kde nahlédly do života banky tak, jak se běžným návštěvníkům zpravidla nepodaří. Kromě toho kluci a holky dostali užitečné rady a tipy, jak mají řídit a spravovat firmu, jak podnikat.

Všechny tyto informace jim budou užitečné při naplňování podnikatelského nápadu, který budou děti realizovat v následujících dvou měsících. Od České spořitelny třída dostala počáteční kapitál ve výši 3 000 Kč na realizaci projektu. O dalších krocích projektu vás budeme informovat.
Foto z návštěvy banky naleznete v galerii.