Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Připomněli jsme si oběť Jana Zajíce a navštívili ateliér v Dubové

V pondělí 25.2. jsme s dětmi ze 3. a 4. ročníku vyjeli do města Vítkov, kde na místním hřbitově jsme zapálili svíčku u hrobu Jana Zajíce, který přesně před padesáti lety si vzal život, aby zatřásl s národem i naším svědomím. Dnes se nám těžko hodnotí tato oběť, ale její velikost je stejná i po těch letech.
Na zpáteční cestě jsme byli v Dubové přijati v sochařském ateliéru panem Tomášem Skalíkem, který nás seznámil s prací na restaurování kamenných objektů. Bylo to moc poučné a určitě i zábavné. Podívejte se na foto do galerie!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí