Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Projektový den Hradec a jeho okolí

Ve středu 20. února proběhl ve škole projektový den Hradec  a jeho okolí, do kterého se zapojily všechny děti naší školy. Ve skupinách, kterým veleli kluci a holky 4. ročníku, děti plnily připravené úkoly a zpracovávaly údaje o městu Hradci nad Moravicí a okolních obcích. Výstupem projektu byla prezentace skupin. Za nás dospěláky mohu napsat, že všechny skupiny našly ve svých vedoucích opravdové opory. Krásná práce všech završila téma, kterým jsme se ve 3. a 4. ročníku zabývali poslední měsíc v hodinách vlastivědy a prvouky.
Foto z akce naleznete ve fotogalerii. D.Š.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí