Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Maškarní karneval ve škole

Dnes 14.2. proběhl v naší škole maškarní karneval. O přestávkách se mnohé děti ze 3. a 4. ročníku zapojily do výzdoby třídy, v 13,00 hodin pak celá akce slavnostně začala. Děti byly nastrojené v nádherných kostýmech, paní vychovatelka, která měla celou akci "pod palcem", byla výborně připravená. Tance střídaly hry, všichni si užili i dětského šampusu (děkujeme za něj) a drobného pohoštění. Vrcholem byla bohatá tombola, protože každý si domů odnesl tři výhry. A to za to stojí přeci. Děkujeme rodičům i SRPŠ za poskytnuté dary, zvláště pak děkujeme paní vychovatelce za krásnou zábavu! Foto z akce naleznete v odkaze fotogalerie.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí