Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Úspěšný Ples při svíčkách 2019

Z pátku 8.2.2019 na sobotu proběhl v KD Domoradovice tradiční Ples při svíčkách, který pořádá náš Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Protože jsme s paní učitelkou byli osobně přítomni, mohu s čistým srdcem říci, že to byla nádherná akce, kde se přítomni dobře bavili a užili si hezké atmosféry. I finanční výsledek akce, který jde na aktivity školních dětí, mluví za vše (asi 50 tis. Kč).
Za vším je tvrdá práce členů Klubu rodičů ZŠ Žimrovice, především pak manželů Štecových, Balnarových, paní Tesařové, Víchové a Feilhauerové a dalších lidí, kteří se podíleli na přípravě a samotné realizace plesu. Srdečně jim za to děkuji. Poděkování patří i všem rodičům, zaměstnancům školy a sponzorům, kteří přispěli svými dary do tomboly.
Díky za vše!  David Šrom, ředitel

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí