Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Navštívili jsme MÚ Hradec nad Moravicí

V úterý 5. února se kluci a holky ze 3. a 4. ročníku rozjeli do Hradce, kde jsme měli objednanou návštěvu městského úřadu. Přivítal nás pan místostarosta Petr Havrlant a věnoval nám mnoho ze svého času, když nás provedl po jednotlivých odborech úřadu. Všichni pracovníci úřadu se nám s velkou laskavostí věnovali a nových poznatků bylo za tento den opravdu hodně.
Děti se k tomu vyjádřily:

Mám nové zážitky. Zjistil jsem, jak to tam funguje. Líbila se mi knížka, kterou nám daroval pan místostarosta. Také jsme si zkusili práci zastupitelů. Tento den se mi hodně líbil. (Michal Groda)

Zjistila jsem, jak hlasují zastupitelé. Viděli jsme listinu městských práv. Provázel nás pan místostarosta. (Jana Šubová)

Překvapilo mě, že má Hradec tolik obyvatel. Nejvíc se mi líbila listina městských práv. Pan místostarosta nás zajímavě provedl celým úřadem. (Klára Kowalová)

Zaujalo mě, jak zastupitelé hlasují o některých věcech. Líbilo se mi, když jsme si taky zkusili hlasovat. Zaujala mě práce starosty a místostarosty i zastupitelů. (Hynek Vícha)

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí