Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Přespávání ve škole

Ve středu 30. ledna se v 19. hodin jsme se sešli s 21 dětmi v potemnělé škole, abychom prožili další z řady přespávání ve škole před pololetním vysvědčením. Než si ze svých zavazadel děti vytáhly své spacáky, karimatky a hlavně plyšáky, uteklo mnoho času, který byl vyplněný hrami, smíchem a dobrou zábavou. Moc jsme si to užili. Před spaním jsme už ze svých spacáků koukali na psí pohádku, kterou některé děti ale nedokoukaly až do konce.
Ráno jsme společně zasedli v jídelně ke stolům hojnosti, za které ze srdce děkujeme maminkám.
Foto z akce naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí