Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Poslední školní den kalendářního roku 2018

   Už po devatenácté se děti a zaměstnanci školy vydali v poslední školní den kalendářního roku do lesů na Horku, aby připravili mlsky pro zvířata. Této tradici říkáme Vánoční stromeček pro zvířátka, ale klidně bychom ji mohli nazvat Uděláš něco pro jiné, potěšíš nejvíce sebe.


   Po návratu do školy proběhla ve školní družině klasická vánoční besídka, během které většina dětí vystoupila s krátkým programem. Představily své hudební, sportovní, recitační a jiné umy. A že toho umí!
   Závěr patřil předávání dárečků. A na to se děti těší vždycky nejvíce. Je to vždycky malý pamlsek před blížícími se vánočními svátky.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí