Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Děti s velkým srdcem

 alt  Ve čtvrtek 20.12. byli kluci a holky naší školy pozváni do Dětského domova v Melči, kde navštívili svého bývalého spolužáka a kamaráda Maria. V krásném prostředí bývalého zámečku prošli některými bytečky dětských skupin, na chodbách obdivovali krásné malby Stanislava Holého (všichni jej známe ze Studia kamarád v ČT) a ve společné jídelně byli pohoštěni cukrovím a čajem.


   Na oplátku předali Mariovi krásné stavebnice, které zakoupili z prostředků vydělaných během žimrovického jarmarku. Ze stejných prostředků děti a zaměstnanci školy zakoupili dárkový koš pro seniorku z Krnova (v rámci akce Ježíškova vnoučata). Od našeho kamaráda jsme i my dostali krásný dárek – nádherný obrázek z lásky malovaný.
   Při této příležitosti jsem se už po několikáté přesvědčil, že máme ve škole pěkný počet lajdáků, kteří mají ale dobrotivé srdce. Od paní ředitelky domova jsme také slyšeli, že se naše děti krásně chovají (a to člověk moc rád poslouchá).
   Po cestě na autobus jsme zašli k melčskému kostelu, kde na chrámových schodech vznikla fotografie pro naše vánoční a novoroční přání.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí