Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Mikuláš se svou družinou navštívil školu i školku

alt

   7.prosince (asi toho měl hodně) přišel do naší školy i školky Mikuláš se svou družinou. Čerty jsme chtěli nechat za dveřmi, ale byli opravdu neodbytní. Prý mají dobrý důvod jít do školy!
   Vše nakonec ale dobře dopadlo, nikdo neskončil v pytli (to by bylo totiž v pytli vzhledem k financování školy podle počtu žáků). Některé jazyky (snad nebyly zlé) tvrdily, že to stejně byli kluci a holky ze 4. třídy, ale tomu nelze věřit. Kdyby tomu tak bylo, zasloužili by si velkou odměnu, protože by byli k nepoznání s pravým Mikulášem. Děkujeme Mikuláši, andělům i čertům za jejich návštěvu!
   Foto z návštěvy naleznete ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí