Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Oslavy 100. výročí založení republiky

alt   Se slavnostním otevřením nových učeben jsme v ten samý den spojili i oslavy k 100. výročí založení republiky. Náš projekt jsme nazvali 100 let obce Žimrovice ve stoleté republice. Ve spodní učebně školy jsme pro návštěvníky připravili výstavu dobových fotografií z naší obce, která zachycovala bohatý kulturní, spolkový i sportovní život. Nechyběly ani fotografie a kroniky naší školy a školky.
   V horní učebně se předvedly děti pásmem, které zachycovalo důležité události obce od roku 1918 po současnost. Dlouhé ovace, které děti za svůj výkon sklidily v závěru programu, potvrdily, že se pásmo lidem, kteří učebnu zaplnili do posledního místa. líbilo.
   Všem přítomným během odpoledne hrála cimbálová muzika Vedrovci z Opavy, pro všechny bylo připravené pohoštění, za které vděčíme rodičům našich školáků.
   Foto z akce pořídila a poskytla paní Kateřina Skalíková. Naleznete je ve fotogalerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí