Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Přespávání ve škole

Tak spaní s panem Foglarem už je jenom minulostí. V podvečer 1. února přišlo do školy 27 statečných, aby si zahráli kupu her, vzpomenuli na pana spisovatele Jaroslava Foglara a nakonec už ze spacáků se koukali na krásný film Heidi, děvčátko z hor. Zatímco venku teploty klesly k -18°C, my jsme ve třídě měli teplo. Bez asistence učitelů si děti ještě zahrály hru „kdo vydrží déle vzhůru“. Ráno společná snídaně zarámovala podařenou akci. Děkujeme maminkám, které i přes avizovanou vánočkovou snídani nám napekly buchty a bábovky. Foto z akce naleznete v odkaze fotogalerie.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí