Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Školní výlet do Karlovic

altVe dnech od 28. do 30. května 2018 celá naše škola absolvovala školní výlet do Karlovic, kde jsme v Penzionu IRIS prožili moc krásné dny.
V pondělí 28.5. nás autobus ještě dovezl do Údolí ztracených štol, kde jsme obhlédli Zlatorudné mlýny, zkusili si vytěžit něco málo zlata a děti utratily nějaké své zlaťáky za suvenýry. Také jsme navštívili Rejvíz a proslulé Velké mechové jezírko, okukovali jsme suchopýry i borovice blatky a zase utráceli za suvenýry. Večer jsme si zahráli v areálu penzionu několik her a užívali si dny volna.
V úterý 29.5. jsme ovládli prostor v okolních lesích kolem Karlovic. Hráli jsme spoustu her ve skupinách a odpoledne jsme málem dobyli již dobytý hrad. Kdyby nebyla bouřka a nezačalo pršet, určitě by se nám to povedlo. Večer jsme na plácku kolem penzionu hráli hry (i na fotbal přišlo), vrchol patřil společnému ohni.
Poslední den 30.5. jsme po sbalení všech věcí a úklidu pokojů zašli do muzea Kosárna, kde se podařilo většině účastníků utratit poslední peníze za suvenýry. Po obědě jsme navštívili rozhledny na Cvilíně a v Úvalně. Obě sice byly zavřené, ale stáli jsme u nich a to se také počítá.
Krásný výlet nám spolufinancol Klub rodičů (platba autobusové dopravy). Vzpomínky jsme zachytili do pár fotografií, které naleznete v galerii.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí