Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Přespali jsme ve škole

altVe středu 31.1. se sešlo 29 bohatýrů (rozuměj dětí) a 3 dospělácí ke společnému nocování ve škole. Bohatýři obtěžkání spacáky a karimatkami (kariotcové přišli také), výbornými buchtami od maminek (za ně srdečně děkujeme) a spoustou odvahy přišli v 19. hodin do školy, kde začal večer her a zábavy. Už o hodinu později dorazil do školy i pan redaktor z Českého rozhlasu, aby s námi udělal rozhovor o tradiční akci naší školy. A pak další hry a postupné ukládání ke spánku. Ale spát se ještě nešlo, protože jsme se všichni před spaním ještě dívali na pohádku o šišlavých veveřičkách.
Před půlnocí už všichni spali (aspoň si to myslím, protože já jsem už spal). Tak to vydrželo do 7. hodiny ranní, kdy budíček s kytarou vytáhl všechny děti (rozuměj bohatýry) z postele (rozuměj ze země). Krásná tečka našeho společného nocování se jmenuje snídaně. Nejpěknější na ní nejsou ty plné stoly maminčiných buchet, ale pospolitost kluků, holek a nás dospěláků.
Vlastně ještě jedna tečka přišla - kino v Hradci nad Moravicí, které nám uhradil Klub rodičů ZŠ Žimrovice. Děkujeme za ty dary!!!

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí