Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Co nás čeká v novém roce

Milé děti a vážení rodiče,
teprve pár dnů starý mladý nový rok 2018 nám přinese několik změn v naší škole, o kterých Vás chceme níže informovat.

  1. Ranní školní družina - informace jsou uvedené níže, zasíláme je i po dětech.
  2. Kroužek sportovky - bohužel od nového roku tento kroužek již nebude k dispozici. Trenérka paní Mišičková opouští republiku a po nějaký čas bude mimo. Nového trenéra se nám nepodařilo nalézt.
  3. Badatelský kroužek - placený kroužek opakovaně nebyl z důvodu zranění pana Poláška, agentura se snaží nalézt nového lektora, v opačném případě vrátí adekvátní částku zaplacenou za kroužek. Badatelský kroužek s ředitelem školy bude pokračovat každé úterý (střídají se po týdnu starší a mladší děti). Tento kroužek není placený.
  4. 18. prosince 2017 schválilo Zastupitelstvo města Hradec nad Moravicí přijetí dotace na rekonstrukci stávajících garáží na pozemku školy. Vznikne učebna pro pracovní činnosti se sociálním zázemím, v horních místnostech zůstanou zachované učebny keramiky a badatelny. S rekonstrukci se začne 21.května 2018, ukončení akce je plánováno na 31.8.2018. Již proběhlo i výběrové řízení na stavební firmu, která bude projekt realizovat.
    Moc se těšíme na "fajnové" prostory, které škola získá!
    alt
  5. Svíčkový ples proběhne 16. února 2018. Již se připravuje plakát k akci, který zveřejníme na našich stránkách.


Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí