Vyhlášení výsledků soutěže O nejhezčí adventní kalendář

alt  V rámci 8. vánočního jarmarku v Žimrovicích dne 5. prosince si mohli všichni účastníci prohlédnout výstavu opravdu krásných adventních kalendářů, které tvořily děti se svými rodiči a učiteli. Sešlo se více než 40 prací, které měly punc tvořivosti a kreativity. Vybrat z nich desítku nejlepších byl nadlidský úkol.

Přesto porota vyhodnotila tyto autory:
Melánie, Samantha a Tomáš Rábovi, Tomáš Vícha, Klára Kowalová, Nancy Novotná, Vanda Zmijová, Štěpán Balnar, Zuzana Marošová, Amálka a Víťa Tomanovi, Tomáš Feilhauer, Michal a David Grodovi.
    Děkujeme všem tvůrcům za účast v soutěži, zaměstnancům Základní školy Žimrovice děkuji za uchystání nádherné výstavy, která se nemohla nelíbit.
    Krásné foto pana Jiřího Hajduka, které zachycuje atmosféru jarmarku, naleznete ve fotogalerii.

David Šrom, ředitel