Základní škola a Mateřská škola Žimrovice

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 1
Image 2
Image 3
Image 4

Ocenění našich aktivit

altV říjnu navštívila naši školu skupina 20 učitelů z Hlučínska, aby se podívala na to, co se nám v naší školní práci daří. Akci pořádala Místní akční skupina Hlučínsko v rámci výjezdu Za příklady dobré praxe. Ve stejný den nás navštívil pan Mojmír Vlašín z Ekologického institutu Veronica, aby nám provedl certifikaci naší školní zahrady. Vše si prošel, řádně obodoval, zanesl do tabulek a v závěru své návštěvy vynesl verdikt, že zahrada získává certifikát Přírodní zahrada. Od tohoto okamžiku smíme užívat logo, které je součástí této zprávy.
Děkujeme všem, kteří nám s tvorbou naší školní zahrady pomáhali, děkujeme i za pomoc při údržbě velkého školního areálu.

Škola na dlaniPřírodní zahradaŠkola pro udržitelný život - logoOvoce do škol - logoMŠ Hradec nad Moravicí